Friz w klatce Fame MMA? Podał kwotę!

Ostatnim gościem Aferek, programu prowadzonego przez jednego z włodarzy, był Karol “Friz” Wiśniewski – najpopularniejszy polski Youtuber. Panowie odbyli długą rozmowę na wiele tematów a jednym z nich był potencjalny występ Karola w klatce.

Friz wspomniał, że jest po operacji kręgosłupa, a w nim znajdują się stalowe pręty, które ograniczają jego ruchy. Z tego powodu od razu wykluczył MMA, wspomniał że maximum to K1.

Opowiedział również krótka historie. Wspomniał, że podczas przygotowania do walki jego dobrego kumpla, Tromby, odbył jeden trening. Skutkował on niemożnością swobodnego oddychania przez kilkanaście następnych dni.

Skoro Friz nie może trenować to chyba walka nie ma sensu?
Nie do końca. Karol powiedział, że jeśli walka miałaby się odbyć to zakazem trenowania, aby szanse były równe. Byłoby to niestety wręcz niemożliwe do wyegzekwowania.

Co z ceną?
Przejdźmy do najważniejszego czyli ceny. Friz powiedział, że nie chce pieniędzy. Wierzy w swoją spółkę, a ceną miałyby być akcje Ekipy w wysokości 1.5mln. Z obecnym kursem jest to równowartość około 7.8mln zł.

Poniżej cały materiał:

To pierwszy raz gdy Friz wypowiedział się nt. swojego występu we freakfightach. Kwota jest bardzo wysoka, a warunki niemal niemożliwe do spełnienia.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty