Ferrari zdradza motyw ataku i wie kim byli oprawcy!

Na kanale Amadeusza Roślika pojawił się ponad 30 minutowy film Q&A gdzie odpowiada na pytania widzów i zdradza szczegóły ataku, który miął miejsce 11 kwietnia w jego mieszkaniu.

Najważniejsza cześć filmu dotyczy motywu napadu. Amadeusz wprost mówi, że jego koleżanka, z którą znał się od dawna, poznała jakieś 2 miesiące temu nowego chłopaka. Ten chłopak rzekomo pod wpływem narkotyków i alkoholu wraz ze swoim kolegą zaplanowali atak na Amadeusza.

Amadeusz stanowczo zaznacza, że zna wszystkie dane osobowe swoich niedoszłych oprawców. Imię i nazwisko miejsce zamieszkania i instagramy.

Ferrari zdradza też, że wie kto podał im dokładny adres jego zamieszkania. Osoba ta jest znana szerokiej publiczności. Możliwe, że chodzi o kogoś z bliskiego otoczenia Fame MMA.

Przy całej tej aferze trzeba zwrócić uwagę na fakt, iż tuż po pierwszym filmie Amadeusza o napaści, Alan Kwieciński za pośrednictwem swojego Instagrama relacjonował, że Amadeusz “przyłożył nóż do gardła niewłaściwej osobie”. Ta relacja została usunięta, na prośbę Adriana Polaka o czym wspomina na następnej relacji.

Na zakończenie filmu Ferrari odnosi się bezpośrednio to sprawców.

“Jesteście na wolności, doceńcie to, że was nie wsadzam za kratki, trzymajcie się ode mnie z daleka. Jak coś mi się stanie, nieważne czy kogoś zlecicie, to wszystko co zgromadziłem trafi do internetu i na policję.”

Sprawa nabiera sensu. Czekamy na rozwój sytuacji. Będziemy informować na bieżąco.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty