Ferrari z ostrym przekazem do Bomby! – “Masz zakaz wstępu do Warszawy!”

Konflikt między Ferrarim, a Scarfacem nie gaśnie, a wręcz przeciwnie – zaognia się coraz bardziej! Do eskalacji doszło podczas ostatniej gali High League, gdzie to Bomba był goniony przez Ferrariego oraz jego kumpli z krzesłem w ręku. Amadeusz wypowiedział się na ten i wiele innych tematów podczas wywiadu z Mateuszem Kaniowskim.

Cały wywiad oczywiście możecie zobaczyć poniżej, lecz chcieliśmy się skupić tutaj na mocnym przekazie od Amadeusza na samym początku wywiadu. Zwrócił się on do Bomby z takimi słowami:

Taki króciutki komunikat do niego, ponieważ w poniedziałek jest konferencje Prime’u, nie wiem czy też będzie na Live Gamie. Oficjalnie jesteś zbanowany na Warszawie, nie masz wjazdu tutaj na Warszawę. W poniedziałek masz być na konferencji Prime’u to już cię informuję, że nie będziesz na tej konferencji, a jak przyjdziesz to i tak na nią nie dotrzesz. Czekamy, jesteśmy na miejscu.

Ferrari

Amadeusz wspomniał w późniejszych słowach, że Scarface próbuje kreować się na gangstera i, że “okaże się kto jest prawdziwym człowiekiem z blizną, a kto jakimś podrabiańcem”.

Co Wy myślicie o słowach Ferrariego? Czy zakaz faktycznie będzie egzekwowany czy są to zwykłe pogróżki?

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty