Fame MMA 14 już dziś! – zapowiedź gali

Już dziś, tzn. w sobotę o godzinie 18 rusza transmisja 14. edycji gali od Fame MMA! Czego możemy się spodziewać?

Laluna vs Wiki
Lalune poznać zdążył już chyba każdy. Gdy jej walka z Sheeyą została oficjalnie zapowiedziana na pierwszej konferencji nikt nie wiedział kto to jest i można by rzec, że mało kto był tą walką zainteresowany. Do czasu wszystkich programów tj. F2F, konferencje, czy Cage, wtedy ta walka stała jedną z najbardziej pożądanych i wiele osób chciało ją zobaczyć. Niestety, Sheeya doznała kontuzji i zdecydowała, że dla własnego zdrowia i bezpieczeństwa odpuści udział w tej walce, aby spokojnie się wyleczyć. Na jej zastępstwo weszła Wiki, tiktokerka i szczypiornistka. Niestety zastępstwo nie dowiozło podobnych pokładów emocji, nawet nie miało na to czasu. Duża strata dla karty Fame.

Dawid Malczyński vs Hejter
Wydaje się, że jest to największy missmatch gali. Panowie “dymili” do siebie nawet podczas przygotowań do gali nr. 13, gdzie to Hejter bił się z Takefunem, a Malczyński z Ponczkiem. Hejter zakończył swoją walkę przez NC (czyli nie przegrał), a Malczyński swoją wygrał, więc federacja postanowiła zestawić ich ze sobą. Zawodnicy mieli mało czasu dla siebie na konferencjach, bo zostawali mocno przekrzykiwani i dominowani przez innych uczestników programów.

Muran vs Alanik
Można zaryzykować stwierdzeniem, że za tym zestawieniem kryje się największy konflikt w całej karcie. Murański stwierdził, że chce rozprawić się z Alanem za jego głupi żart. Miał tu na myśli włożenie przez Alana psa na zimnego grilla. Później już było tylko gorzej, różnego typu wyzwiska, prościej by tu było wypisać listę słów, którymi panowie się nie obrażali niż na odwrót. Następnie pojawiły się wymiany zdań z członkami rodziny Murańskich, a Alanem, aż do momentu, w którym to mama Mateusza Murańskiego wypowiedziała się na temat, niestety, nie żyjącej mamy Alana. Panowie na pewno będą chcieli sobie urwać łby w klatce.

AJ The Polish American vs Mateusz “Fit Lover” (K1)
Pierwotnym przeciwnikiem AJa miał być Robert Karaś, lecz niestety, podczas treningu uszkodził sobie wyrostek kolczysty co wyeliminowało go z walki. Na zastępstwo dostaliśmy Mateusza Janusza z kanału Fit Lovers. Różnica warunków fizycznych między zawodnikami jest ogromna. Mateuszowi będzie bardzo ciężko, mimo, że to K1 i to nie on debiutuje, tylko jego przeciwnik.

Krycha vs Wiewiór
Walka o pas kat. do 77kg. Wiewiór pierwszy raz będzie bronił swojego pasa przeciwko zawodnikowi, który ma najlepszy rekord z zakontraktowanych zawodników w Fame MMA. Walka będzie na pewno ciekawa, obaj panowie wiedzą co robić w oktagonie i emocji sportowych nie powinno nam zabraknąć, o ile walka nie zostanie znowu przeleżana. Mówi się, że pierwsza obrona pasa zawsze jest najcięższą. Zobaczymy jak w tym przypadku…

Szeli vs Parke
Wg. mnie najciekawszy pojedynek na gali. Ciekawa formuła, czyli rzymska klatka, pierwsza runda boks w małych rękawicach, druga i trzecia MMA. Parke jest tutaj upatrywany jako ogromny faworyt. Konflikt między tą dwójką zaczął się na parkingu przed Fame MMA 13. Wg. Szeliego, padła deklaracja, że jeśli Piotrkowi uda się wygrać z Arabem to dostanie on swoją szansę przeciw Normanowi. Wokół tej walki były różne zawirowania, ponieważ walka została podpisana na pełen dystans K1, lecz niestety doszło do nieporozumienia i zasady zostały zmienione na te wyżej opisane. Przekonamy się czy Szeliga ma twardszą i cięższą rękę czy jednak Norman głowę i zapasy.

agata vs Mona
Panie nic nie prezentowały na konferencjach ani na programach tj. F2F między sobą. Jedyne co sie zadziało wokół tej walki to świeża drama wokół Fagaty. Ciężko cokolwiek powiedzieć o tej walce. Monika debiutuje, natomiast Fagata ma już jedną porażkę na swoim koncie, przegrała z Lexy po tym jak ta przechwyciła jej nogę po kopnięciu i ubiła.

itro, który przegrał swoją jedną walke z UnboxAllem. Widać, że Marcin mocno przyłożył się do treningów co przekłada się na prezentowaną przez niego formę. Ciężko coś powiedzieć o Nitro, nie wygląda po nim jakby dużo trenował. Potwierdza to jego kolega, Takefun, który przyznał, że Nitro odkąd dowiedział się o jego chorobie tarczycy mocno się podłamał. Na pewno walka będzie ciekawa do oglądania, zważywszy na to, że jest to K1.

Gimper vs Tromba
Main Event. Dodałbym, że kolejny mocno nietrafiony. Widać, że Fame mocno poszło w kierunku zasięgów, układając tę kartę walk. Promocja walki, poza dwoma dissami jest praktycznie zerowa. Tromba nie udziela nawet żadnych wywiadów po programach, wrzuca na Instagrama to co ma zakontraktowane i reklamuje swoje koszulki na konferencji. Nawet podczas F2F z Gimperem chciał pozbawić nas najciekawszego fragmentu programu, czyli telefonów od widzów. Osobiście uważam kolejny Main Event od Fame jako porażkę. Tak czy siak walka ma potencjał, aby być ciekawa, więc z oceną jeszcze mimo wszystko trzeba się wstrzymać

Co jeszcze podczas gali?

-Prawdopodobnie zostanie zapowiedziana walka Kubańczyka o pas i poznamy jego przeciwnika
-Poznamy jedną lub kilka walka na przyszła galę nr. 15
-Kilka osób zostanie wyzwanych do walki przez innych zawodników.

Kto waszym zdaniem zwycięży w najbardziej wyczekiwanych pojedynkach? Zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu!


Kto wygra to starcie?


Kto wygra to starcie?


Kto wygra to starcie?


Kto wygra to starcie?


Kto wygra to starcie?


Kto wygra to starcie?

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty