Dominacja Genetyczna! Nitro ponownie zdewastowany!

Foto: Fame MMA fanpage

Podczas sobotniej gali Fame 14 mieliśmy okazje obejrzeć wiele interesujących pojedynków. Bez wątpienia jednym z nich było starcie Nitro vs Xayoo!

Walka od samego początku wzbudzała wiele emocji, mimo iż między zawodnikami nie było złej krwi. Nitro, czyli Sergiusz Górski, miał szansę zetrzeć plamę na honorze po upokarzającej przegranej z Unboxallem na poprzedniej edycji Fame! Tak jednak się nie stało, a na jego drodze stanął Marcin “Xayoo” Majkut!

Już podczas programów F2F i ważenia można było zauważyć, że Xayoo jest pewny siebie i mimo iż był to jego debiut, bardzo wierzył w swoje zwycięstwo.

Ogromną różnicę podejścia do walki można najbardziej było zauważyć podczas wejścia obu zawodników. Nitro podczas spaceru po rampie był mocno przygaszony, a wręcz smutny. Xayoo natomiast pewny siebie wiedział po co zmierza do klatki.

Walka rozpoczęła się dynamicznie, a pierwszy znaczący cios oddał Nitro czym nieco zdziwił Xayoo. To był jedyny moment, w którym Nitro zagroził Marcinowi, gdyż ten do końca starcia kontrolował pojedynek i rozbijał Sergiusza. Nitro na deskach wylądował już niemal po 30 sekundach od rozpoczęcia walki, a to za sprawą potężnego kolana od Xayoo!

Nitro przytomnie wykorzystał czas liczenia i wrócił do pojedynku. Marcin poczuł krew i czekał na dogodny moment, aby dobić rywala, tak też się stało. Pod koniec pierwszej rundy, gdy po wymianie ciosów Nitro najpierw próbował uciekać a następnie właściwie poddał się nie chcąc przyjmować kolejnego ciosu i się położył, co spowodowało przerwanie pojedynku przez sędziego.

Foto: Fame MMA fanpage

Przez TKO w pierwszej rundzie zwyciężył Xayoo! Gratulujemy zwycięstwa.

Nitro w licznych wywiadach po walce nie krył rozgoryczenia. To jego druga przegrana z rzędu a według kontraktu ma jeszcze jedną walkę w Fame.


Jak myślicie, kto mógłby zawalczyć z Nitrem?

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty