Denis ostro o Tańculi i Szalonym Reporterze! “Gwarantuje ci, że oboje mają po pysku”

Foto: High League fanpage

Denis niejednokrotnie udowodnił, że jest człowiekiem, który nie odpuszcza wypowiedzianych słów i nie boi się konsekwencji. Możliwe, że niedługo przekona się o tym Tańcula i Szalony Reporter, którzy w jednym ze swoich programów odnieśli się do jego postawy, mocno ją krytykując.

Co powiedział Tańcula i Reporter?
Szalony Report w krytycznych słowach odniósł się do zasad i postawy Denisa. Jak sam dokładnie mówi:

Czyli według Ciebie, Denis, powinny latać hordy, kto silniejszy. Gwł^cić baby, m^rdować dzieci, policji w ogóle nie powinno być. Czyli np twoje dziecko ktoś by pociął, a ty byś później jego dziecko pociął […] Ktoś by twoją babę zgw^łcił, a ty byś poszedł prawilnie zgw^łcić jego babę

Szalony Reporter

Nie ma co ukrywać, to co chciał przekazać Reporter było jasne, lecz zrobił to w bardzo ostrych słowach, podając mocno uderzające porównania.

Swoje 5 groszy dorzucił Tańcula, który zapytał:

A co ma zrobić starsza Pani na przykład? Musiałaby się opłacać takim grupkom jak Denis.

Arkadiusz Tańcula

Materiał, w którym padają powyższe słowa:

Załęcki nie zignorował słów w jego kierunku i odpowiedział bardzo ostro i stanowczo:

Ten Tańcula, z tym Szalonym Reporterkiem całym, też stworzyli sobie jakiś program swój, zobaczyli, że wyświetlenia się na moim nazwisku zgadzają. Ponagrywali, że typu, że jestem takim prawilniakiem, podali tam jakiś przykład, że jakby ktoś zgw^łcił moją córkę, czy kobietę, to ja jestem takim prawilniakiem, że też bym poszedł i zgw^łcił czyjąś córkę. Ja ci gwarantuje, że ja teraz spotykam tego Tańcule i tego reporterka i oboje mają po pysku! Mają moje słowo honoru, że ten i ten dostaną po liściu, jak mnie nie przeproszą publicznie. Także czekam teraz na konferencję…”

Denis Załęcki dla FANSPORTU TV

Jak widać, Denisowi nie spodobały się tak ostre słowa wypuszczone w jego kierunku. Zadeklarował się on, że Tańcula i Szalony Reporter dostaną po liściu i że czeka na konferencję, prawdopodobnie po to, żeby się z nimi spotkać.

AKTUALIZACJA: Tańcula odniósł się do słów Denisa na Instastory, mówiąc, że źle zrozumiał jego słowa i, że jeśli chce sobie coś wyjaśnić to, żeby załatwił jego numer telefonu i porozmawiają. Wspomniał również, że jeśli Denis chce się bić to zaprasza go do podpisania kontraktu i walki w oktagonie.

Jak myślicie, że ta sytuacja się zakończy? Poniżej zostawiamy ankietę i dawajcie znać!


Jak waszym zdaniem zakończy się cała sprawa?

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty