Dawid Ozdoba w końcu z sensem: “obecnie jestem na lekach”

Nie milkną doniesienia o słabym stanie zdrowia psychicznego u Dawida Ozdoby. Były zawodnik federacji Fame mma boryka się od ponad trzech lat z ciężką depresją i innymi zaburzeniami. Przez ostanie lata na jego mediach społecznościowych można było zobaczyć różne niepokojące nagrania.

Ostatnio na jego profilu instagramowym pojawiło się nagranie wraz z krótkim wpisem, który informuje o tym, iż obecnie jest na lekach. Jak sam pisze jego choroba objawiła się po walce z AdBusterem i ogólnym hejcie który pojawił się po tym wydarzeniu.

“przepraszam wszystkich za moje wpisy przez ostatnie 3 lata obecnie jestem na lekach po wizycie u psychiatry prawdopodobnie to wszystko po walce z adbusterem . Ta choroba jest straszna połowy nie pamietam po tym jak policja trzymała mnie w celi 11 dni nie wyjasniajac dlaczego ? kocham i wracam do zdrowia a to film dla was stary pokazujacy moj stan gdy wpadłem w traume i depresje po hejcie na mnie wszedzie. #dawidozdoba dziekuje tym co mi pomagaja teraz . wroce silniejszy”

dawidozdobateam

Mamy nadzieję, że wszystko się ułoży i zobaczymy Dawida w oktagonie. Życzymy powrotu do zdrowia!

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty