Daniel Majewski o swojej przyszłej walce na Fame MMA! [VIDEO]

Foto: Fame MMA fanpage

Daniel Majewski jest niewątpliwie jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w Fame MMA. Zapowiedziany został podczas 12 edycji gali i nie spotkał się on z ciepłym odbiorem na hali. Jednak jest on postacią budzącą duże emocje, a za tym idą zasięgi, więc jest cenną cegiełką w imperium Fame.

Daniel Majewski podczas jednego ze swoich wywiadów wspomniał, że jego walka na Fame MMA będzie czymś ogromnym i spektakularnym. Wspomniał również, że włodarze federacji szykują najpotężniejszą galę w historii. Po pytaniu czy jest pewny o nazwisko swojego przeciwnika, odpowiedział:

Niby na 100%, mówię niby bo jeszcze nie widziałem podpisu oficjalnego na kontrakcie, z trenerem się boimy, że w ostatniej prostej coś sie może wywalić, a chcielibyśmy mieć potwierdzenie, że to ta osoba, mi to bardzo pasuje. Kiedy tylko dostałem telefon od Rafała Pasternaka, powiedział “słuchaj, będzie duża rzecz się działa, potrzebujemy bardzo dużych nazwisk, potrzebujemy dla ciebie kogoś znaleźć kogoś kto będzie bardzo medialny i jest taka i taka propozycje i czy się zgadzam. Rafał mówi że “masz 3.5 miesiaca mniej na przygotowanie”, bo ja miałem walczyć w drugiej końcówce roku, jeszcze mówi: “Jeszcze jeden problem, Daniel. Musisz zrzucić 20-25kg”.

Daniel Majewski dla Huberta Mściwujewskiego

O kogo może chodzić? Mamy jakiś trop, ale nadal ciężko rzucić tu nazwiskiem. Wiemy tyle, że walka ta, jak sam wspomina, prawdopodobnie będzie main eventem, a na 100% minimum co-main eventem. Do kogo Majewski musi zrzucić 25kg, żeby main eventować największą galę w historii Fame? Do głowy przychodzi chyba tylko Paris Platynov. Sam zainteresowany zapewnia nas, że na pewno nie wystąpi na gali MMA, a tym bardziej nie zmierzy się z Danielem. Daniel również wspomniał, że temat Parisa “umarł i tak ma pozostać” Kto zatem zostaje? Nie mamy pojęcia, opcji jest mnóstwo. Wiemy również, że Majewskiego “aktualnie wkurwia ta osoba” i, że jest to na tyle medialna walka, że jest w stanie poświęcić się i zrzucać ogrom masy ciała.

Cały wywiad poniżej:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty