Czy Zusje i Ferrari są w związku? + pocałunek [VIDEO]

Temat o relacjach między Amadeuszem, a Zusje stał się popularny przy okazji rundek z Lil Masti na kanale High League. Wtedy to Zusje wspomniała, że Amadi czeka na nią z kwiatami, aż program się zakończy. Ta informacja wzbudziła zainteresowanie wśród fanów, ponieważ taki związek dwóch, wybuchowych charakterów niewątpliwie jest czymś ciekawym. Czy Zusje i Ferrari są razem?

Czy Zusje i Ferrari są razem?
Sami twierdzą, że tak, ale czy to prawda? Dwójka, po wyżej wspomnianych rundkach często wstawiała na swoje social media materiały wskazujące na to, że spędzają razem czas. Temat w Internecie stawał się coraz popularniejszy, a co za tym idzie pojawiało się coraz więcej pytań.

Dużo, zostało wspomniane podczas jednej z transmisji na żywo na której występowali Amadeusz i Zusje w towarzystwie swoich znajomych.
Gwiazdy chciały zrobić prześmiewczy, pokazowy F2F między sobą, który zakończył się krótkim pocałunkiem/buziakiem. Video poniżej:

Oczywiście, Ferrari i Zusje mogli dać sobie po prostu koleżeńskiego buziaka. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego.
Jednak później pojawił się donate z pytaniem czy jest możliwość umówienia się z Zusje na randkę.
Na co ta odparła, że nie, ponieważ jest z Amadeuszem. Ferrari dodał, że “chciał to ogłosić jutro”

To jak w końcu z tym związkiem Ferrari i Zusje?
Na pewno specjalnie podkręcają widownie w tym temacie. Teorytycznie sami się przyznali, że są razem, lecz mogli po prostu żartować lub chcieć jeszcze bardziej podgrzać atmosferę

Oczywiście trzeba wziąć poprawkę na to, że tak jak to bywa w zwyczajach influencerów, prawdopodobnie “związek” Ferrari i Zusje jest nieprawdziwym shipem pod zasięgi. Ludzie o tym rozmawiają i piszą, a o to właśnie chodzi.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty