Czy nowa organizacja “Fist Universe” ma szansę na sukces?

Foto: Monika Kutkowska

W ostatnim czasie mamy do czynienia z istną plagą nowych organizacji freak-fight. Fist univers to projekt inspirowany dotychczas znanymi nam galami, ale wnoszący również sporo nowości.

Osoba, która stoi za tym projektem to Paweł Trybała, znany szerszej publiczności jako Trybson. Jak sam mówił, projekt był skrupulatnie przygotowywany przez wiele miesięcy, a formuła i pomysły starannie dopracowywane. Jak możemy przeczytać na Instagramie federacji “Paweł posiada bogate doświadczenie jako zawodnik, które teraz wykorzystuje, aby swoim podopiecznym stworzyć najlepsze warunki do rozwoju”

Fist universe wprowadza wiele nowości, ale największą bez wątpienie jest system turniejowy walk. Sama walka odbywać będzie się na zasadach k1 w specjalnie przygotowywanych rękawicach. Tak zwane “Fistówki” to kolejna innowacja ze stony nowego Universum. Są to rękawice do MMA pozbawione osłon na kostki. Pomysł ma na celu urozmaicenie walki dla lepszego i bardziej brutalnego efektu.

Projekt, który na zawsze odmieni oblicze rozrywki i rywalizacji. Wyłączając utarte schematy i wprowadzając widza na kolejny poziom emocji bez zapiętych pasów. Pierwszy sezon otwarcia uniwersum to Fist: Tournament – turniej, gdzie dla zwycięzcy została przygotowana nagroda w wysokości miliona złotych

https://www.instagram.com/fistuniverse_official/

Podczas pierwszej konferencji zostały rozlosowane pary turniejowe do gali.

  • Maciej Szczukiewicz vs Artur Sargsyan 
  • Piotr Wichrowski vs Jakub Wójcik 
  • Oskar “Szofer” Duszyński vs Arnold Jabłoński 
  • Mikołaj Jędruszczak  vs Krzysztof Świst 

Dodatkowo na będziemy mieli okazję obejrzeć super-fight pomiędzy Filipem Zabielskim (Tik-Tokerem) a Michałem Choińskim (Uczestnikiem programu “Hotel Paradise”)

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.