Czy Don Diego zawalczy w Fame MMA? Mamy nowe informacje.

Informacje odnośnie Don Diego i jego możliwej walki z Denisem szumnie obijają się o internet. Jak udało nam się ustalić, do pojedynku wcale może nie dojść, mimo iż federacja walk na gołe pięści “Gromda” za pośrednictwem swojego Facebooka zachęcała do takiej walki.

Czytaj więcej: Co z walką Denisa Załęckiego i Don Diego? Gromda odpowiada.

Jak się dowiedzieliśmy w wywiadzie dla fansportu.pl „Don Diego” odpowiedział na pytania kibiców i zdradził, że w kontrakcie z organizacją “GROMDA” została mu ostatnia walka, po której zakończy swoją przygodę z tą organizacją.

“Tak, dogadałem się, że nie przedłużam kontraktu. Ja postawiłem sprawę jasno no i koniec. Ostatnia walka i kończy się moja przygoda z GROMDĄ.

Zródło fansport.pl

Jak sam mówi nie byłoby dla niego problemu wzięcie udziału w galach freakowych i z łatwością poradziłby sobie z większością zawodników.

Tak jak wcześniej mówiłem, wszedłem w Internet, żeby zarobić siano. Internet wiążę się z tym, że to jest marketing, to jest biznes, biznes to freakowe gali, a freakowe gale to nie sport. (…) Ja wiem, że dałbym super walki, niekoniecznie chciałbym freakowe, ale co mi to przeszkadza rozwalić dwóch czy trzech zawodników z rzędu?

Zródło fansport.pl

Interesującym wątkiem jest informacja o wspólnych treningach Piotra Szelgi właśnie z Don Diego. Jak sam wspomina, współpraca, którą podjęli ma mu w przyszłości pomóc w przejściu do freakowej organizacji. Piotr “Szeli” Szeliga jest znany w środowisku freaków i wystąpi na 13 gali Fame mma. W jego narożniku będziemy mogli zobaczyć Don Diego!


ZOBACZ RÓWNIEŻ:


Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty