Czy afera budowlana zostanie kiedykolwiek wyjaśniona?

Foto: Fame MMA fanpage

Zapewne część z was pamięta jak ponad pięć miesięcy temu nasz portal przy pomocy społeczności Wykop nagłośnił tak zwaną “Aferę budowalną”. Ale czy tak naprawdę cokolwiek zostało wyjaśnione?

Dla przypomnienia – podczas konferencji promującej galę Fame 13 doszło do eskalacji konfliktu pomiędzy Adrianem Polańskim i Amadeuszem Roślikiem. Podczas tego wydarzenia ze strony Amadeusza padło wiele oskarżeń w stronę Adriana, jakoby wykorzystywał nieletnie dziewczyny, które były pod wpływem alkoholu, ale nie ma na to dowodu.

Społeczność portalu Wykop dokopała się do starych nagrań Rafalali, która miała być rzekomo w posiadaniu filmu, na którym Adrian Polański, Filip Zabielski oraz nieznana dziewczyna znajdują się w sytuacji intymnej. Z relacji Rafalali wynikało, że dziewczyna nie uczestniczy w tym zdarzeniu z własnej woli.

Adrian Polański nagrał film na swoim kanale Youtube w którym wyśmiewa całą sytuację i komunikuje, że cała akcja z Rafalalą była zaplanowanym prankiem, a film z budowy nie istnieje. Internet dwoił się i troił w poszukiwania rzekomego nagrania, ale bez skutku. Wszystko wskazywało na to, że nagranie nigdy nie ujrzy światła dziennego.

Wszystko rozeszłoby się po kościach, gdyby nie Sylwester Wardęga którem udało się dotrzeć na nagrania z budowy na którym był widoczny Adrian Polak, Filip Zabielski i nieznana dziewczyna. W programie cage na żywo zaprezentował owe nagranie Adrianowi, który był jednym z uczestników programu. Adrian do ostatniej sekundy zaprzeczał o istnieniu nagrania. Dopiero po tym jak zostało ono mu zaprezentowane, zdenerwowany odpowiadał, że “przecież nikomu nie robi krzywdy”. Z relacji Sylwestra, który relacjonował nagranie wynikało, że dziewczyna wyraźnie prosi, aby jej nie nagrywać.

Wardęga również ogłosił, że powstanie film z wyjaśnieniami afery budowalnej, a udział w nim weźmie dziewczyna z nagrania. Jak dotąd film nigdy nie powstał.

Cały temat ucichł i gdyby nie fakt, że Filip Zabielski, ma wystąpić na gali Fame 15, pewnie wszyscy by całkowicie o tym zapomnieli.

Już podczas pierwszej konferencji promującej wydarzenie Fame z numerem 15, Wardęga jako prowadzący zapytał podczas jednego z paneli Filipa Zabielskiego o słynne nagranie.

Filip Zabielski sugeruje, że on w całej tej sytuacji jest tym “dobrym” i odpowiada Sylwestrowi, że “nie wie jakie są jeszcze filmy”. Wspomina również bardzo istotną informację na temat upublicznienia nagrania, jakoby osoba, która to zrobiła, walczy również dla federacji Fame.

Czy ta historia będzie miała kiedyś swój finał?

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.