Co z walką Denisa Załęckiego i Don Diego? Gromda odpowiada.

“Bad Boy” a właściwie Denis Załecki budzi ogromne zainteresowanie wśród federacji i zawodników. Każdy chce z nim walczyć, każdy chce, aby wystąpił w ich federacji. Po zwycięstwie nad Alanem Kwiecińskim na High League 2, Denis został już wyzwany przez paru rozpoznawalnych zawodników. Jednym z nich jest Don Diego a właściwie Mateusz Kubiszyn, który w swoich mediach społecznościowych zapowiadał, że nauczy Denisa pokory.

Zobacz: “Zobaczysz, gdzie twoje miejsce w szeregu” Don Diego wyzywa Denisa!

Do całej sytuacji odniosła się federacja walk na gołe pięści “Gromda”. W oświadczeniu na ich oficjalnym profilu facebookowym możemy między innymi przeczytać “Czas na lekcję pokory i szacunku.” Całość wypowiedzi można przeczytać poniżej:

Czas na lekcję pokory i szacunku. Żadne piąstkówki tylko gołe pięści i wpierdol na 100%, a nie 10. Czas zgasić. DON DIEGO, VASYL czy reszta GROMDZIARZY gotowi na starcie z “nieodmawiającym żadnej walki” Denisem “BAD BOYEM” Załęckim. Jest to oficjalna propozycja walki. GROMDA. Nie ma miękkiej gry.

wpis z oficjalnego Facebooka organizacji Gromda: https://www.facebook.com/gromda/

Jak zakończy się cała sytuacja nie wiem. Jedyna oficjalna informacja jaką znamy to fakt, iż sam Denis zapowiedział swoją walkę w nowej organizacji “BEEF FIGHTING”. Niewykluczone, że zobaczymy Denisa w różnych federacjach. Ze zniecierpliwieniem czekamy na nowe informacje!

ZOBACZ RÓWNIEŻ:Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty