Boxdel za apelem do zawodników! – “Jesteście tutaj też, żeby pokazać jakąś rozrywkę.”

Foto: Fame MMA fanpage

Ostatnio dostajemy co rusz nowe newsy ze świata freak fightów. Przez to, że mamy już parę większych federacji możemy cieszyć się wydarzeniami praktycznie co miesiąc. FAME MMA ogłosiło datę kolejnej konferencji przed 15 edycją ich gali. Będzie to poniedziałek 22 sierpnia o godzinie 20.00

Miejmy nadzieję, że tym razem zawodnicy pokażą się z lepszej strony i podkręcą atmosferę. Ostatnimi czasy twórcy boją się dymić ze względu na swój wizerunek czy ewentualne współpracę. Włodarze FAME wypowiadali się już na ten temat i oczekują od swoich gwiazd większej inicjatywy.

” Parasol ochronny bierze górę. Jakieś deale reklamowe i inne tym podobne… Ale! Proszę pamiętać moi drodzy zawodnicy “z górnych półek”, że jesteście tutaj też, żeby mimo wszystko pokazać jakąś rozrywkę.”

Michał “Boxdel” Baron

Nie chcą sztucznych konfliktów, ale akurat teraz mają na karcie walk zestawienia z konfliktem w tle. Do gali coraz mniej czasu więc możliwe, że komuś puszczą emocję i w końcu się odpali. Szczerze mówiąc cicho na to liczymy.

Swoją kolejną edycję zapowiedziało również PRIME MMA. Na swoim oficjalnym instagramie podali datę I konferencji. Więcej newsów ze świata freak fightów znajdziecie w materiale poniżej:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty