Bójka między Błońskim i Kaniowskim! – “Błagał, żeby mnie wyrzucili…”

Podczas ostatniego streama spod szyldu “Aferek” prowadzonych przez Boxdela, odbył się telefon do Mateusza Kaniowskiego. Pod naciskiem czatu, zarówno Boxdel, jak i Kanu zdradzili nam co nieco o bójce pomiędzy “Crusherem”, a znanym dziennikarzem.

Kolejna afera hotelowa! Tym razem Kaniowski, oraz Błoński w roli głównej.

Wojtek Gola mnie trzymał, kiedy on uciekał i błagał o to, żeby ktoś mnie wyrzucił z imprezy z tego powodu, że się boi itd. W ogóle historia, która powiedział on, jest 1/3 na ten temat, żeby w ogóle powiedzieć to wszystko od samego początku do końca. Tam było ze 100 świadków, wszyscy widzieli jak było, on powiedział 1/3 historii i jeszcze robi ze mnie jakiegoś nienormalnego, więc… Ja wróce z tych wakacji, jak będzie trzeba to o tym powiem. Ale uważam, że historia jest tak uwłaczająca i tak poniżająca Kacpra, że on to po 2 latach w ogóle o tym opowiada, gdzie chociażby Ty doskonale wiesz jak to wyglądało, no to samo siebie wyjasnia.

Mateusz Kaniowski dla Aferek

Mateusz wspomniał, że nie chce wypowiadać się w skróconej wersji przez telefon, tylko woli wrócić na spokojnie z wakacji i opowiedzieć o sytuacji w pełni profesjonalnie, aby niczego nie pominąć.

Kanu wspomniał również, że na jednym liściu dla Kacpra się nie skończyło, oraz, że Błoński później go przepraszał.

Póki co, nie znamy więcej szczegółów, ale możliwe, że niedługo się czegoś dowiemy od Mateusza, a może nawet Kacpra.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty