Artur Szpilka vs Don Kasjo? “Musiałbym skończyć karierę jakbym przegrał”

Artur Szpilka znowu zakręcił się w okolicach gali freaków, tym razem High League. Jest to oczywiście spowodowane tym, że na wspomnianej gali walczy jego narzeczona, Kamila Wybrańczyk. Mateuszowi Kaniowskiemu udało się złapać Artura i przeprowadzić z nim krótki wywiad, z którego dowiedzieliśmy się co nieco o jego potencjalnej walce z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim.

Jeszcze niedawno pisaliśmy o potencjalnym powrocie Kasjusza do Fame, aby jego temat znów pojawił się na językach.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Powrót Don Kasjo do Fame MMA? “To kwestia czasu”

Mateusz spytał się Artura co sądzi o długo wyczekiwanym zestawieniu jego i Kasjusza w boksie, na co ten odparł:

Stało się tak, że on później poszedł do tego Prime’u… Ale to nie jest jeszcze powiedziane, że to się nie wydarzy. Oferta jest ciągle na stole.

Szpila wspominał również, że nie widzi żadnych szans dla Kasjusza w takiej walce. “Dostałby w każdej płaszczyźnie w łeb”, “Runda, dwie i po sprawie” – dodał.

Artur przyznał również, że trochę irytuje go temat tej walki. Jak sam dokładnie mówi:

W jakimś sensie denerwuje mnie ten temat, bo wiesz, to są zupełnie inne rzeczy… Chodzi o to, że poświęcam na to całe życie, wiem ile to jest ciężkiej roboty, swoje przyjąłem w tym boksie i wiesz nagle gadamy o takim spadku. No nawet nie wiem o co chodzi.

Pięściarz próbował tutaj zasugerować, że takie zestawienie jest samo w sobie dla niego spadkiem z poziomu. Nic dziwnego, Kasjusz to tylko amator i freak a Artur walczył o mistrzostwo świata co faktycznie sprawia, że może czuć się poirytowany naciskiem społeczeństwa na tę walkę.

Cały wywiad na kanale Mateusz Kaniowski poniżej:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty