Arkadiusz Tańcula zawalczy z dwoma zawodnikami na gali Fame 15!

Dwie walki Arka na jednej gali! Jest okazja, aby zakończyć ten konflikt raz na zawsze. Tańcula, co prawda, odbył już walkę zarówno ze starszym jak i młodszym Murańskim, ale obie z tych walk pozostawiły niedosyt.

Fame MMA zapowiedziało dzisiaj coś bardzo niekonwencjonalnego na swoją 15 edycję gali. W ten sposób rozwiążą chyba jeden z najbardziej zaciekłych konfliktów w tej federacji.

Arkadiusz Tańcula odbędzie dwa pojedynki podczas jednej gali! Z resztą, nie wytłumaczymy wam tego lepiej niż sama federacja. Oto co organizatorzy mają do powiedzenia o zasadach:

Podsumujmy… na gali FAME 15 dojdzie do bezprecedensowej sytuacji 😎 Najpierw odbędzie się rewanżowy pojedynek Mateusz Murański vs Arkadiusz Tańcula na zasadach MMA, w oktagonie. Następnie, niezależnie od wyniku, montujemy Rzymską Klatkę i wpuszczamy do niej Jacka Murańskiego i Arkadiusza Tańculę 🔥🔥🔥 W tym pojedynku dozwolone będzie używanie łokci 🥵🥹
„Co jeżeli Arek będzie niezdolny do walki z powodu kontuzji lub zostanie znokautowany?”🤔
Odpowiadamy: W blokach startowych czeka zawodnik rezerwowy 😎
Kto to? 🤫 Dowiecie się podczas I Konferencji, która odbędzie się w najbliższą środę, 20 lipca o godz. 20:00 🍿🤠

Fame MMA INstagram

Jak myślicie, kto jest rezerwowym zawodnikiem? Chyba najprościej byłoby powiedzieć, że Piotr Szeliga. Wszelkie wątpliwości mają zostać rozwiane na pierwszej konferencji promującą galę.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty