Arek Tańcula vs Murański ponownie w rzymskiej klatce?

Na kanał Ebe Ebe został opublikowany wywiad z Jackiem Murańskim, prowadzony przez Huberta Mściwujewskiego. Pytania były autorstwa internautów co sprawiło, że rozmowa była bardzo ciekawa. Dowiedzieliśmy się również kilku informacji na temat potencjalnego rewanżu między tą dwójką.

Jak dobrze wiemy, Arek zmierzył się już z Jackiem na gali Fame MMA 12 w rzymskiej klatce. Murański wniósł ze sobą do klatki, jak sam wspomina, szereg kontuzji, ale ta, która była najbardziej dotkliwa to zerwanie lewego bicepsa, które uniemożliwiło mu wyprowadzanie ciosów tą ręką.

Walkę tę wygrał Arek przez DQ, lecz mimo to całkowicie dominował przez całą długość walki. Jacek oczywiście tłumaczył swoją porażkę tymi kontuzjami i od razu wspomniał, że nie może doczekać się rewanżu, gdy będzie już w pełni sprawny.

Dyskwalifikacja! I totalne wyniszczenie. "Jego gardą jest po prostu głowa"
credits: Sport.pl

Podczas wyżej wspomnianego wywiadu padła prośba, aby Jacek ustawił swoich wrogów w tzw. “tierlistę” i gdy doszedł do Arka padły takie słowa:

Tańcula, za to co zrobił mojej rodzinie i za tą próbę oplucia to sobie wyjaśnimy w rzymskiej klatce, ale już tak na serio.

Jacek Murański dla Ebe Ebe

Temat został poruszony jeszcze dwukrotnie podczas tego materiału. Na pytanie “Jak się pan czuje z tym, że jest pan najbardziej charyzmatyczną osobą polskich freakfightów?”, gwiazda odcinka odparła – “To się dopiero okaże jak się czuje, po tym jak wyniosą Tańculę z klatki rzymskiej, po rewanżu” Wspomniał również, że przezwisko “różowa landrynka” w stronę Arka zostanie wyjaśnione po rewanżu.

Mogłoby się wydawać, że to wszystko to po prostu życzenia lub zachcianki Murańskiego, lecz ostatnia wypowiedź w tym temacie ma troszkę inny wydźwięk. Po pytaniu kiedy i w jakiej formule możemy się spodziewać rewanżu z Arkiem, Jacek odpowiedział:

Rzymska klatka. A kiedy? No to już ogłosi federacja.

Brzmi to jakby walka już była dopięta, a do ustalenia jest tylko data lub nawet ona jest już znana, ale ogłoszenie jej zostaje w rękach federacji.

Cały materiał z kanału Ebe Ebe poniżej:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty