Amadeusz ujawnia całą prawdę o napadzie – “Dzień sądu”

Foto: Władca Piekieł Youtube

Amadeusz Ferrari wrzucił na swój kanał YouTube, “Władca Piekieł” materiał zatytułowany: ,,NADSZEDŁ DZIEŃ SĄDU – CAŁA PRAWDA O USIŁOWANIU MORDERSTWA ( AMADEUSZ FERRARI )”. Pokazuje on na nim dowody, że cała sytuacja z napadem na jego osobę nie jest ustawiona, a faktycznie miała miejsce. Próbuje również obnażyć kłamstwa niektórych osób.

Amadeusz w filmie pokazał masę screeshotów z rozmów między nim, a Małgosią Jeziorowską oraz między nią, a jej chłopakiem.
Amadeusz próbował ukazać nam za pośrednictwem tych screenów, że Gosia zmieniła “stronę” konfliktu w trakcie jego trwania oraz, że była zastraszana.
Pojawia się również Adrian Polak, który również zabrał nieduży głos w sprawie.

W materiale zwracał się również do Alana, któremu zarzucił kłamstwa na jego temat i na temat całej tej sprawy. Ferrari odparł jego zarzuty, że rzekomo traktował swoją przyjaciółkę jak “prostytutkę”, pokazując screeny, że nie wywierał na niej żadnej presji.

Ferrari pokazał również, że Jeziorowska sugerowała mu dogadanie się z dwójką potencjalnych napastników, ponieważ jak sama wspomniała “to nie są normalni ludzie”.

Film jest wypchany po brzegi różnymi materiałami tj. screeny, nagrania rozmów, głosówki oraz zdjęcia, które mają udowodnić prawdziwość wcześniejszych słów Amadeusza.

Jako redakcja nie chcemy w tym artykule stwierdzać żadnych faktów i wyciągać publicznie wniosków. Zostawiamy wam poniżej materiał Amadeusza do własnej interpretacji.

Wiesz co Gosia? Wybaczyłbym Ci to, że po części będę kaleką do końca życia i, że może nawet zmarnowałem sobie karierę, ale teraz wolałbym, żeby ten maczeciarz obciął mi tę rękę, niż żebym miał ci ją podać na zgodę…

Ferrari do Jeziorowskiej w swoim filmie
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty