Amadeusz Ferrari vs Scarface Bomba – nowy konflikt!

Ferrariego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, natomiast Scarface jest nową postacią w świecie polskich freakfightów. Mieliśmy okazję poznać go na pierwszej konferencji do High League 3, dzisiaj jesteśmy już po drugim tego typu wydarzeniu i trzeba przyznać, że nowy konflikt rozwija nam się w najlepsze.

Scarface jest byłym chłopakiem Zusje, Ferrari obecnym. Sam ten fakt już pozostawia nas z myślą, że panowie nie do końca muszą za sobą przepadać.
Bomba podczas rundek dostał pytanie czy ma żal, że jego była tak szybko znalazła nowego partnera, którym oczywiście jest Ferrari oraz czy groził nowemu partnerowi Zusje.

Ten odparł, że to prędzej Zusje ma żal, bo to ona próbuje się dodzwonić do niego. Wspomniał również o sytuacji, w której odwiedził parę w hotelu, w którym się znajdowali.
Jak sam dokładnie wspomina:

To ona ma żal raczej, bo to ja nie odbieram. Nie groziłem Ferrariemu, tylko dostałem wiadomość od Zusje, żeby przyjechać na live, no to przyjechałem, którego nagrywają. A Ferrari zamiast otworzyć drzwi, to poprosił recepcję, żeby zadzwoniła na policje, więc pozdrowienia Ferrari, widzimy się i tak. Zapukałem do drzwi, był z kolegą, nie otworzył drzwi, zadzwonili na recpecję, recepcja powiedziała, że wezwie policję. Poszedłem pod dom, przyszło paru innych chłopaków, pukali też, wołali, też zostali pogonieni przez policję, która została wezwana przez tegoż prawilnego człowieka

Później mogliśmy oglądać róznego typu wyzwiska i groźby obu panów na ich Instastories. Liczyliśmy, że na konferencji coś więcej się w tym temacie rozwinie, lecz nie dostaliśmy nic poza średnio zabawnym skeczem z maską, z nadrukowaną twarzą Amadeusza

Mimo to, szansa na to, że cały ten spór przerodzi się w walkę jest całkiem spory. W końcu obaj panowie wywodzą się ze środowiska freakfightów, gdzie większość konfliktów załatwia się pięściami.
Kto waszym zdaniem wygrałby takie starcie?


Kto by wygrał?

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty