Alan brutalnie zaatakowany przez Denisa i jego ojca![VIDEO]

Konflikt między Denisem Załęckim, a Alanem Kwiecińskim nie stygnie. Wręcz przeciwnie. Mimo, że Denis mierzy się z Don Diego, a walkę z Alanem ma już za sobą, to między tą dwójką nadal topór wojenny nie został zakopany.

Jesteśmy w trakcie trwania konferencji High League 3, na której naturalnie pojawił się Denis oraz jego przeciwnik Don Diego. Jak się okazuje na publice zasiadał Alan Kwieciński, który w reakcji na obraźliwe słowa Denisa w jego stronę, postanowił wyjść na scenę i powiedzieć kilka słów.

Gdy już wrócił na swoje miejsce na publiczności, rozmowa nie ustała i zawodnicy krzyczeli do siebie nawzajem. To najwyraźniej nie spodobało się ojcu Denisa, który chciał rozprawić się z Alanem i zmierzał do niego pewnym krokiem. Kilka osób, w tym ochrona powstrzymała go, lecz Alan został uderzony od tyłu przez biegnącego Denisa.

Sekundę później Alan zasłonił twarz obiema rękami i został już tylko ciągnięty za koszulkę, aż ochrona rozdzieliła całą trójkę.

Trzeba przyznać, że sytuacja była bardzo niebezpieczna. Takie uderzenie w tył głowy może wiązać się z potwornymi konsekwencjami. Jest to bardzo delikatne i narażone na ciosy miejsce w ludzkim ciele.

Ciosy w ten punkt mogą spowodować dożywotnie kalectwo, do takiego stopnia w którym poszkodowany nie jest w stanie ruszać kończynami i leży w łóżku do końca swoich dni. Nie zapowiada się, aby Alanowi stało się coś poważnego, ponieważ od razu wstał, lecz nie można być do końca spokojnym, ponieważ takie ciosy potrafią siać spustoszenie w organizmie nawet kilka godzin po przyjęciu.

Nagranie z całej sytuacji poniżej:

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty