Adrian Polański ucina spekulacje. “Afera budowlana” to prank?

Foto: Fame MMA fanpage

Nasz wczorajszy wpis dotyczący konferencji do gali Fame MMA 13 i pomówień, które padały ze strony Amadeusza Roślika w kierunku Adriana Polańskiego wywołał ogromne poruszenie.

Przypomnijmy: Adrian “Polak” Polański w cieniu poważnych oskarżeń.

Za sprawą społeczności “wykop” udał się dotrzeć do osób, które nagłośniły sprawę w celu jej wyjaśnienia. Na swoim kanale YouTube Adrian Polak udostępnił materiał video. Było to już wcześniej zapowiadane na jego Instagramie Q&A. Odpowiadał na zwykłe pytania np. o treningi od widzów, ale odniósł się też właśnie do wyżej wspomnianej afery.

Według słów Adriana rzekomy film z “budowy” istnieje, tyle że… był to internetowy prank który podchwyciła “Rafalala” i założyła, że przedstawione na filmie sceny są prawdziwe. Wspomina również, że sprawa w sądzie, której był świadkiem była sprawą o zniesławienie Filipa Zabielskiego przez Rafalale, a nie wykorzystywania seksualnego. Filip tę sprawę w sądzie wygrał.

Adrian na spokojnie i ze śmiechem podchodzi do całej sytuacji. Internetowy żart sprzed kilku lat miał wywołać sensacje i zakończyć jego karierę a okazał się zwykłym prankiem. Jak relacjonuje “Polak”:

“Osobnik “R” był bardzo zły, bo został ztrolowany, btw Filip też go pozwał do sądu o zniesławienie i wygrał z nim sprawę.”

Adrian Polański w swoim filmie na temat afery “budowalnej”

Adrian wspomniał również, że sam posiada jedną część tego filmu, gdzie “tańczą despacito” i nie znajduje się na nim nic złego, a Filip wspomina, że film jest totalną beką i jeśli zrobiliby coś złego to by się tym przejmował. Wspomniał również, że osoba, która ich pomówiła w przeszłości, czyli właśnie Rafalala została już ukarana za ten czyn.

Na końcu filmu Adrian Polak wstawił fragment filmu, w którym możemy zobaczyć jak faktycznie trójka osób tańczy do utworu “Despacito

Jeżeli to prawda to wydaje się, że pozytywnym akcentem możemy zakończyć “aferę budowlaną”. Niemniej jednak chcemy, aby ludzie byli świadomi czym są pomówienia o molestowanie, pedofilie i wykorzystywanie seksualne!

Jako portal wspomnieliśmy o sprawie, ponieważ nadużycia seksualne są bardzo poważną sprawą i wspominanie o nich jest w interesie społecznym nas wszystkich. Chcieliśmy również przekazać, aby nie bać się, ani nie wstydzić zgłaszać spraw odpowiednim służbom, jeśli zostaliśmy pokrzywdzeni.

@AKTUALIZACJA
Adrian Polak udostępnił Instastory w którym przeprasza, że całe wyjaśnienie jest utrzymane w wesołym tonie i jeszcze raz zapewnia, że nie jest niczemu winnym. Zapowiedział również materiał na kanale Sylwestra Wardęgi w którym w pełni się wypowie się na temat tej afery.

Według Światowej Organizacji Zdrowia 1 na 3 kobiety na całym świecie pada w ciągu swojego życia ofiarą przemocy. Jeśli Ty, albo ktoś, kogo znasz doświadcza przemocy, możesz skorzystać ze wsparcia licznych organizacji i punktów pomocy. 

  • Całodobowy telefon interwencyjny, bezpieczne schronienie (+48) 600 070 717
  • Telefon dla Ofiar Przemocy w Rodzinie “Niebieska Linia” (+48) 800 120 002 
  • Telefon Zaufania dla Ofiar i Sprawców Przemocy Seksualnej (+48) 22 828 11 12

A wy jak uważacie, czy afera budowlana to zwykły prank czy kryje się za tym coś więcej?

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty