Adrian “Polak” Polański w cieniu poważnych oskarżeń.

Foto: Fame MMA fanpage

Podczas trwania konferencji do gali Fame MMA 13 mieliśmy okazję zaobserwować zaostrzenie konfliktu pomiędzy Adrianem “Polakiem” Polańskim, a Amadeuszem “Ferrarim” Roślikiem.

Wyżej wymienieni zawodnicy obrzucali się błotem i wyzwiskami, ale największe kontrowersje przyniosły oskarżenia o wykorzystywanie seksualne skierowane w stronę Adriana Polańskiego.

“A propos dziewczyn, znam wiele dziewczyn, które ty znasz i które mi mówiły, że je wykorzystałeś seksualnie na przykład jak były pijane. Jebać Polańskiego”

Amadeusz Roślik do Adriana Polaka podczas I Konferencji do Fame 13

W pewnym momencie podczas wymiany zdań padało tyle oskarżeń, że mikrofony zostały wyciszone. Niestety nie wiem co w kulminacyjnej chwili obaj panowie do siebie mówili, ale cokolwiek to było, wywołało olbrzymie emocje. Co takiego powiedział Amadeusz Roślik do Adriana Polaka, że ten zszedł ze sceny zalany łzami?

Jak udało nam się ustalić, może chodzić o sprawę sprzed lat w którą zamieszany jest również kolega Adriana Polaka Filip Zabielski. Według pewnych źródeł, Adriana Polaka może pogrążyć tak zwany filmik z “budowy”.

Jeszcze kilka lat temu dość głośno mówiła o tym Nina Kukawska znana szerszej publiczności jako “Rafalala”. Jak można usłyszeć z jej relacji, w tamtym czasie była w posiadaniu tego materiału a w momencie, gdy to publicznie oznajmiła, odezwał sią do niej Adrian Polak i błagał, aby go nie rozpowszechniała. Jak sama mówi, miała z Adrianem Polakiem pewien układ.


Według tego co relacjonuje Nina “Rafalala” Kukawska, na filmie widać Filipa Zabielskiego, Adriana Polaka oraz nieznaną dziewczynę. Według niej obaj panowie wykonują czynności seksualne na dziewczynie, która na dodatek była mocno odurzona. Jeden chłopak z filmiku ma zablurowaną twarz jednak w momencie, gdy Adrian Polak skontaktował się z Rafalalą, ta zorientowała się, że to on, według niej, jest tą drugą osobą. Trzeba zaznaczyć, że nie zapadł żaden prawomocny wyrok w tej sprawie na nikim więc trzeba wstrzymać się z osądem do wyjaśnień!

Dodajmy też, że Nina “Rafalala” Kukawska jest znana w Internecie jako osoba bardzo kontrowersyjna. Trzeba brać jej słowa z dystansem. Wiele osób mogło nie brać na poważnie tego co mówi i dlatego cała sprawa została wtedy zamieciona pod dywan. Również Adrian Polak i Filip Zabielski nie byli bardzo rozpoznawalni w danym okresie, były to lata 2017-2018. Dlatego też sprawa stała się głośniejsza w momencie gdy panowie zyskali popularność. Bardzo częste zjawisko.

Na nagraniu znajduje się osoba, która ma zasłoniętą twarz, nie wiadomo czy to on. Potwierdzeniem tego mogą być słowa Sergiusza “Nitrozyniaka” Górskiego, który na wczorajszym live przyznaje się, że widział wcześniej wspomniany materiał.

“To Polak był też na budowie!? O kurwa! Ja wiem o czym ona mówi, jak to kurwa.. ja nie wiedziałem, że Polak też tam był na budowie.”

Z tego co udało nam się ustalić cała sprawa trafiła do sądu za sprawą Niny Kukawskiej. Niestety jest zbyt dużo niejasnych informacji w związku ze sprawą i nie jesteśmy w stanie przedstawić rzetelnych faktów.

Wygląda na to, że to właśnie podczas konferencji Fame MMA 13 Amadeusz “Ferrari” dał do zrozumienie Adrianowi, że posiada daną wiedzę na temat jego i Zabielskiego. Prawdopodobnie po tym Polak pękł.

Czy sprawa sprzed lat może pogrążyć Adriana Polaka i zakończyć jego karierę w Internecie? Ostatnio byliśmy świadkami pomówień w kierunku Leksia, które całkowicie zniszczyły jego reputację i zaprzepaściły szansę na karierę internetową. Jak będzie w tym przypadku i czy to również tylko pomówienia? Oby tak było.

Istnieje również prawdopodobieństwo, że to wszystko jest wymysłem. Rafalala nigdy nie była dobrym źródłem informacji, za cenzurą na twarzy na rzekomym filmie może być ktokolwiek. Sam Nitro powiedział, że nie wiedział kto jest za cenzurą. Jedynie Rafalala oraz Amadeusz Ferrari wprost publicznie mówią, że to on jest współodpowiedzialny za tę sytuację. Możliwe, że prawdy nigdy nie poznamy. Należy jeszcze raz podkreślić, że nie posiadamy żadnych dowodów w sprawie i jakiekolwiek oskarżanie kogoś o rzekomy czyn jest niezgodne z prawem. Nauczylismy się tego na przykładzie Leksia.

Na koniec chcielibyśmy oświadczyć, że jako portal informacyjny “newsfreak.pl” nie jesteśmy odpowiedzialni za to co mówią inni ludzie. Nie jest wiadome czy Adrian Polański jest za cokolwiek odpowiedzialny i nigdzie nikogo nie pomawiamy! Wszystkie zarzuty do Adriana są kierowane przez inne, publiczne osoby. My jedynie informujemy o tym kto i co powiedział. Nie wiadomo czy Adrian był na filmie, nie ma w tej sprawie żadnego dowodu. Pozostajemy bezstronni w całej sytuacji i relacjonujemy znane oraz publiczne wypowiedzi i fakty. Gdy inni boją się zadawać niewygodne pytania my jesteśmy na miejscu.

Mamy nadzieję, że sam Adrian Polański odniesie się do sprawy i rozwieje wszelkie wątpliwości. Wyrażamy również głęboki żal wobec potencjalnej poszkodowanej o ile ta sytuacja miała miejsce. Mamy nadzieję, że po stanowisku Adriana Polaka wszystko się wyjaśni.

Zobacz również: Adrian Polański ucina spekulacje. Film z “budowy” to prank![Video]

Będziemy na bieżąco informować o całej sprawie! Zapraszamy na nasze sociale: Instagram, Facebook


A waszym zdaniem jak rozwinie się cała sytuacja?

Total
0
Shares
  1. co wy pierdolita, ludzie tak na prawdę i tak mają to w pompce, chwilę popsioczą i za pół roku wszystko wróci do normy, a polak nadal będzie odcinał kupony od swojej sławy

  2. A co Ferrari ma do powiedzenia w sprawie!? Przecież to on publicznie nazywa go gwałcicielem, każdy widział konfe!

  3. Pozostaje nam czekać na wyjaśnienia Adriana! Dobrze, że cała sprawa wychodzi na jaw, lepiej uciąć spekulacje niż debatować przez następne miesiące.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty